Aion C9
Przenosimy sie na nowe Forum - www.c9aion.pl
Aion C9
Przenosimy sie na nowe Forum - www.c9aion.pl
Aion C9
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Nowe Forum - C9Nowe Forum - C9  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 Awaken-Aplikacja

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Awaken




Liczba postów : 3
Age : 33
Registration date : 22/08/2009

Awaken-Aplikacja Empty
PisanieTemat: Awaken-Aplikacja   Awaken-Aplikacja EmptySob Sie 22, 2009 10:45 am

1.Imię:
Bartek
2.Wiek:
18
3.nick w grze:
Awaken
4.Klasa postaci:
Gladiator/Templar - zależne od potrzeb Gildi jezeli sie dostane.
5.Coś o sobie:
Witam mam na imię Bartek, jestem ze śląska. Interesuje sie grami MMO, mam dziewczyne co nie przeszkadza mi w grze .
6.Typowe godziny grania:
PON-PT od 16
WEEKEND - caly dzien
7.Dlaczego chcesz do nas dołączyć:
Slyszalem o was wiele dobrego w grze AOC, na serwerze Fury i wiem, ze jestescie dobrym klanem ktory potrzebuje doswiadczonych graczy jakim jestem ja.
8.Czego oczekujesz od C9:
Czestych RB'ków , party pve i bycia potrzebnym klanowi.
9.Jakie masz doświadczenie z grami mmorpg:
Lineage 2 (3-4lata) w tej grze mam wielkie osiagniecia, jako gracz, czlonek klanu nie jako lider. Wielokrotne statusy Hero na Palaydnie (postac podobna do templara jak sama nazwa wskazuje). Zawsze potrafilem sie szybko dorobic dobrych przedmiotow, wlasnym wysilkiem , a nie kosztem innych.

Age of Conan(2tygodnie) gralem w ta gre 2 tyg z przerwami, niczego nie osiagnalem poprostu gra nie przypadla mi do gustu. Wbilem ~50lvl Guardiana.

Cabal Online(Tydzien) w tej grze takze nie wiele osiagnalem , lvl okolo 30+.

*Wiec tak podsumuje, ze jedynie w L2 osiagnalem coś. Wrecz bardzo duzo, bylem bardzo dobrym graczem jak i nadal jestem lecz moja przygoda z ta gra dobiegla konca. Teraz czekam jedynie na Aion'a i to juz bedzie moje ostatnie MMO na ktore poswiece kilka lat i skoncze calkowicie z grami MMO.

*Dlaczego Gladiator/Templar? - uwielbiam takie postaci, walczace w zwarciu z tarcza lub bez. W L2 wylacznie gralem takimi klasami i mam znaczne obycie w tych klasach.
*Mam mikrofon jak i TS'a i Venta, uznaje zasade "pierw wchodze na Ts'A, a nastepnie do Gry|

Pozdrawiam.
Powrót do góry Go down
Verith

Verith


Liczba postów : 45
Age : 35
Registration date : 09/03/2009

Awaken-Aplikacja Empty
PisanieTemat: Re: Awaken-Aplikacja   Awaken-Aplikacja EmptySob Sie 22, 2009 3:06 pm

Graj tym co uważasz za fajniejsza dla siebie, ty będziesz zadowolony z własnej gry to znaczy, że My będziemy zadowoleni z twoich osiagów. (choć templar byłby fajny Smile )
Oczywiście Za przyjęciem.

Na OB prawdopodobnie Nas nie będzie, każdy pogra testując ostatnie postacie których nie zdążyli na CB, natomiast już 20 września się przypomnij najlepiej odzywając tu na forum i/lub w grze do postaci Verith.

Bardzo duży plus za wchodzenie pierw na Vento/TS.

Natomiast chciałbym się dowiedzieć nieco więcej o L2 o ile można Smile - Official? albo jaki priv? z Jakich Nickow jesteś znany

Widzę, że oczekujesz przede wszystkim od Nas RB'ków, Pve Party - Chciałbym poznać twój stosunek do PvP?

Piszesz, że to ma być twoje ostatnie MMO - Dlaczego Aion? To na pewno ta gra?

Pozdrawiam,
Verith
Powrót do góry Go down
Awaken




Liczba postów : 3
Age : 33
Registration date : 22/08/2009

Awaken-Aplikacja Empty
PisanieTemat: Re: Awaken-Aplikacja   Awaken-Aplikacja EmptyNie Sie 23, 2009 5:53 am

Vegerah napisał:

Natomiast chciałbym się dowiedzieć nieco więcej o L2 o ile można Smile - Official? albo jaki priv? z Jakich Nickow jesteś znany
Verith
Tak mozesz sie troszke wiecej dowiedzieć. Wiec na off nie gralem bo nie bylo mnie stac na taka zabawe . Gralem na serwerach prywatnych miedzy innymi: DuneL2 x4, Roxy x7, InC x15, L2Max x25. Dorobilem sie wielu rzeczy na tych serwerach. W wiekszosci klanow w jakich gralem bylem jako klanowy Tank.

Vegerah napisał:

Widzę, że oczekujesz przede wszystkim od Nas RB'ków, Pve Party - Chciałbym poznać twój stosunek do PvP?
Verith
Na 1 miejscu stawiam dorobek, zawsze lubialem grac z ludzmi co lubia raidy etc i dobrze sie ubrac. Moj stosunem do PvP jest dobry, lubie pvp lecz preferuje pierw sie dobrze ubrac a nastepnie mordowac. Nie chodzi mi o to zeby zawsze uciekac z pvp tylko ograniczyc je troszke, ubrac sie i isc mordowac, siege, mass pvp itd Smile

Vegerah napisał:

Piszesz, że to ma być twoje ostatnie MMO - Dlaczego Aion? To na pewno ta gra?
Verith
Tak to na pewno ta gra, nie mam zamiaru wyczekiwac L3 bo jezeli sie juz doczekam to pewnie zaczne prace wtedy, a teraz jestem mlody i mam wiele czasu na gre jak i posiadam srodki finansowe zeby moc grac i oplacac abonament.

Pozdrawiam Smile
Verith[/quote]
Powrót do góry Go down
Verith

Verith


Liczba postów : 45
Age : 35
Registration date : 09/03/2009

Awaken-Aplikacja Empty
PisanieTemat: Re: Awaken-Aplikacja   Awaken-Aplikacja EmptyNie Sie 23, 2009 5:58 am

Rozumiem Smile
to jak wspomniałem, pod headstarcie najlepiej do Verith

Pozdrawiam.
Powrót do góry Go down
Awaken




Liczba postów : 3
Age : 33
Registration date : 22/08/2009

Awaken-Aplikacja Empty
PisanieTemat: Re: Awaken-Aplikacja   Awaken-Aplikacja EmptyNie Sie 23, 2009 6:08 am

Na headstart bede grac Smile ale powiedz mi na jakim serwerze bedziemy grac?
Powrót do góry Go down
Verith

Verith


Liczba postów : 45
Age : 35
Registration date : 09/03/2009

Awaken-Aplikacja Empty
PisanieTemat: Re: Awaken-Aplikacja   Awaken-Aplikacja EmptyNie Sie 23, 2009 6:43 am

tego jeszcze nie wiemy, czekamy na ogłoszenie oficjalnej listy serwerów + rozmowa z innymi gildiami w sprawie - gramy razem Polacy na jednym serwerze czy każdy swoje.

Na pewno ogłoszę to po rozmowie przed Headstartem. Smile
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Awaken-Aplikacja Empty
PisanieTemat: Re: Awaken-Aplikacja   Awaken-Aplikacja Empty

Powrót do góry Go down
 
Awaken-Aplikacja
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Aion C9 :: Witamy na Forum Gildi Circle Of Nine :: Rekrutacja-
Skocz do: