Aion C9
Przenosimy sie na nowe Forum - www.c9aion.pl
Aion C9
Przenosimy sie na nowe Forum - www.c9aion.pl
Aion C9
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Nowe Forum - C9Nowe Forum - C9  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 Andalus - podanie.

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Andalus




Liczba postów : 3
Age : 32
Registration date : 23/08/2009

Andalus - podanie. Empty
PisanieTemat: Andalus - podanie.   Andalus - podanie. EmptyNie Sie 23, 2009 5:32 am

1.Imię: Tomek
2.Wiek: 18 lat
3.nick w grze: Andalus / Andalusia
4.Klasa postaci: Cleric / Chanter
5.Coś o sobie: Jeśli chodzi o mnie to nazywam się Tomek, mieszkam w Jaworznie koło Katowic. Mam 17 lat (w Grudniu 18) i chodzę do LO na profil biol-chem. Smiley Uwielbiam grać na gitarzę oraz oglądać anime. Kolejnym hobby są właśnie gdy mmo. Uwielbiam poznawać ludzi i grać z nimi na jak najwyższym poziomie.

6.Typowe godziny grania: 17 - 24 (jak trzeba to zostanę do 1)
7.Dlaczego chcesz do nas dołączyć: Ponieważ jesteście graczami nastawionymi na grę PvP, tak samo jak ja.
8.Czego oczekujesz od C9: Wieczornych wypadów PvP oraz dobrej atmosfery Smile
9.Jakie masz doświadczenie z grami mmorpg: Najdłużej grałem w Guild Wars, właśnie monkiem. Jestem graczem PvP(w najlepszych czasach osiągnąłem z gildią top1) . Spędziłem tak 4 lata, ale jako, że gra zaczyna podupadać, a kumple odchodzą, postanowiłem ją zmienić. Do tego trochę spędziłem w Warhammerze online, ale to nie to. Oprócz tego pogrywam w sportową grę Fantasy Tennis od 2 lat. cat

Jeszcze nie zacząłem grać, stąd też te ukośniki przy nicku i klasie. Jednak mam pre order gry, po tym jak u kumpla spędziłem 2 dni na CB przy Aionie ;p.
Powrót do góry Go down
Verith

Verith


Liczba postów : 45
Age : 35
Registration date : 09/03/2009

Andalus - podanie. Empty
PisanieTemat: Re: Andalus - podanie.   Andalus - podanie. EmptyNie Sie 23, 2009 5:55 am

Hej
Fakt, ze lubisz PvP bardzo sie chwali Smile Równie podobnie lubisz zabawy w Raidy?
A powiedz, gdzie usłyszałeś o C9 pierwszy raz? Inna gra? forum?

Co do klasy, teraz OB sie zbliża, pograj sobie tym i tym - wybierz co Ci sie bardziej podobać będzie.

Oczywiście Za. Po headstarcie się odezwij najlepiej do Mnie. Nick Verith.

Pozdrawiam
Powrót do góry Go down
Andalus




Liczba postów : 3
Age : 32
Registration date : 23/08/2009

Andalus - podanie. Empty
PisanieTemat: Re: Andalus - podanie.   Andalus - podanie. EmptyNie Sie 23, 2009 6:15 am

Znam was z forum Aiona, z tematu o polskich gildiach na jednym serverze. Smile Wybrałem was ponieważ tak jak pisałem gram PvP. Co do pytania odnośnie raidów to i owszem. Lubię, ale już nie tak jak PvP. Very Happy
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Andalus - podanie. Empty
PisanieTemat: Re: Andalus - podanie.   Andalus - podanie. Empty

Powrót do góry Go down
 
Andalus - podanie.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Revan - podanie
» Nord >>> Podanie
» Gerdun - Podanie ;]
» Hubon - podanie
» Ayamine-Podanie rekrutacyjne.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Aion C9 :: Witamy na Forum Gildi Circle Of Nine :: Rekrutacja-
Skocz do: