Aion C9
Przenosimy sie na nowe Forum - www.c9aion.pl
Aion C9
Przenosimy sie na nowe Forum - www.c9aion.pl
Aion C9
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Nowe Forum - C9Nowe Forum - C9  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 Gerdun - Podanie ;]

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
maku22




Liczba postów : 8
Age : 28
Registration date : 31/08/2009

Gerdun - Podanie ;] Empty
PisanieTemat: Gerdun - Podanie ;]   Gerdun - Podanie ;] EmptyCzw Wrz 03, 2009 6:08 pm

1.Imię: Makary
2.Wiek: 13
3.nick w grze: Gerdun/Magrael(jak Gerdun będzie zajęty)
4.Klasa postaci: Templar
5.Coś o sobie: We wrześniu będę mieszkał na obleganej przez Polaków wyspie :] Interesuję się informatyką, jak ktoś będzie miał jakieś średnio-zaawansowane problemy to pisać do mnie(z chęcią pomogę i się poduczę Razz) Lubie grać w gry MMO, ale nigdy nie gram w nie z dziećmi(nie ważny wiek, ale dojrzałość)
6.Typowe godziny grania: 18-2x(czasami mogę i do 1 posiedzieć)
7.Dlaczego chcesz do nas dołączyć: Byłem w gildii C9 w Aoc'u (EU i PL) i bardzo przyjemnie mi się z wami grało Smile
8.Czego oczekujesz od C9: Przede wszystkim dojrzałości i dobrej zabawy na PvP i PvE
9.Jakie masz doświadczenie z grami mmorpg: GW(rok), Wow(krótko sam nie wiem), Aoc(miesiąc) i darmowe pordukcje.

PS. Wiem, że mój wiek trochę odbiega od wymogów, ale proszę o nie skreślanie mnie ne początku i jak możecie danie mi "triala" zapewniam was, że się nie zawiedziecie ;]
Powrót do góry Go down
Verith

Verith


Liczba postów : 45
Age : 35
Registration date : 09/03/2009

Gerdun - Podanie ;] Empty
PisanieTemat: Re: Gerdun - Podanie ;]   Gerdun - Podanie ;] EmptyPią Wrz 04, 2009 1:19 am

W c9 na Rothacie grałeś pod takim nickiem jak tu podałeś?

Fakt, że wiek jest za niski ale też z tego powodu nie zostaniesz skreślony.
Oczywiście wiesz, że obowiązkiem w czasie gry jest pobyt na komunikatorze głosowym.
Nie rozumiem zapytania o triala? Nie masz klucza do CB? Ani gry zamówionej?
Powrót do góry Go down
maku22




Liczba postów : 8
Age : 28
Registration date : 31/08/2009

Gerdun - Podanie ;] Empty
PisanieTemat: Re: Gerdun - Podanie ;]   Gerdun - Podanie ;] EmptyPią Wrz 04, 2009 4:31 am

Na Rothacie miałem bodajże Makary(tylko 56 lvl). Z trailem chodziło mi oto, że sporo gildii albo skreśla młodych albo daje im "traila". Czyli dokładniej mówiąc parę dni, żeby sprawdzić czy rekrut spełnia wymogi etc. Mam pytanie do komunikator, czy muszę zawsze tam być? Lubię czasami podczas gry posłuchać muzyki. Tzn. jak będzie jakiś Raid, wypad na PvP, "questowanie" to oczywiście będę. I retail kupię na miejscu w Anglii(mam narazie tylko pre-order)
Powrót do góry Go down
Verith

Verith


Liczba postów : 45
Age : 35
Registration date : 09/03/2009

Gerdun - Podanie ;] Empty
PisanieTemat: Re: Gerdun - Podanie ;]   Gerdun - Podanie ;] EmptyPią Wrz 04, 2009 11:08 am

Tak na komunikatorze obecność obowiązkowa, wiadomo, że też jakoś ścigać cię nie będziemy jak się zalogujesz na 30min coś sobie porobisz i wylogujesz się bez obecności na Ventrillo ale ogólnie musisz być, nie musisz się odzywać czy być na kanale ze wszystkimi na raz.. ale na vencie być powinieneś.

W każdym razie Damy Ci szanse, prawdopodobnie będziesz miał rówieśnika.

Prawdopodobnie 16-17 września wybierzemy na spotkaniu wszystkich polskich gildii Serwer na którym będziemy grać, tego też dnia ogłosimy serwer na którym się pojawimy.
A 20 Proszę o priv do Verith lub Saraxos i Zapraszam do gildii Circle of Nine - mam nadzieje, że znajdziesz to czego szukasz Smile
Powrót do góry Go down
maku22




Liczba postów : 8
Age : 28
Registration date : 31/08/2009

Gerdun - Podanie ;] Empty
PisanieTemat: Re: Gerdun - Podanie ;]   Gerdun - Podanie ;] EmptyPią Wrz 04, 2009 5:47 pm

To dzięki wielkie. Na pewno się na mnie nie zawiedziecie ;]
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Gerdun - Podanie ;] Empty
PisanieTemat: Re: Gerdun - Podanie ;]   Gerdun - Podanie ;] Empty

Powrót do góry Go down
 
Gerdun - Podanie ;]
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Andalus - podanie.
» Nord >>> Podanie
» Hubon - podanie
» Revan - podanie
» Ayamine-Podanie rekrutacyjne.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Aion C9 :: Witamy na Forum Gildi Circle Of Nine :: Rekrutacja-
Skocz do: