Aion C9
Przenosimy sie na nowe Forum - www.c9aion.pl
Aion C9
Przenosimy sie na nowe Forum - www.c9aion.pl
Aion C9
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Nowe Forum - C9Nowe Forum - C9  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 Ayamine-Podanie rekrutacyjne.

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Ayamine




Liczba postów : 4
Age : 35
Registration date : 17/08/2009

Ayamine-Podanie rekrutacyjne. Empty
PisanieTemat: Ayamine-Podanie rekrutacyjne.   Ayamine-Podanie rekrutacyjne. EmptyPon Sie 17, 2009 10:07 am

1.Imię: Grzegorz
2.Wiek: 20 lat
3.nick w grze: Ayamine/Grellmond/Keei
4.Klasa postaci: Cleric
5.Coś o sobie: Pierwsze co moge powiedzieć o sobie to to że nie lubię mówić o sobie Smile. Jestem studentem zgłębiającym wiedzę o kulturze i języku japońskim. Mieszkam sam z młodszym bratem, więc długie nocne wypady gildiowe z mojej strony jak najbardziej wchodzą w grę Wink.
6.Typowe godziny grania: ,,Bezpiecznym marginesem" jest mniej więcej 18-2 (zazwyczaj więcej godzin, lecz wszystko zależy od zajęć). W weekendy jeszcze dłużej. W przypadku nieobecności zawsze powiadamiam z jednodniowym wyprzedzeniem.
7.Dlaczego chcesz do nas dołączyć: Bowiem jesteście dużą gildią z doświadczeniem, ambicjami i środkami by je realizować. Znam was z WoW'a, WAR'a oraz AoC.
8.Czego oczekujesz od C9: Aktywnej, ambitnej gildii, dojrzałej, lecz nie ,,sztywnej" atmosfery oraz nowych znajomości. Wszak, przyjemniej healować znajomych Wink
9.Jakie masz doświadczenie z grami mmorpg:
-Star Wars Galaxies: Grałem do momentu wprowadzenia NGE patcha, który, w moim przekonaniu, zrujnował tą grę.
-Warhammer online: Grałem w nią niestety tylko 3 miesiące, ponieważ nie spełniła do końca moich oczekiwań (m in brak grywalnej rasy skavenów Very Happy ).
-World of warcraft: Duże doświadczenie jako pvp (pocket Smile ) healer, na bg, arenach i wg, oraz doświadczenie raidowe (również jako healer):
Vanilla: Całe oprócz aq 40.
TBC: Tu słabiej bo tylko Kara, Mag,Gruul i TK.
Wotlk: Wszystko, wliczając pierwszy encounter z ToC (trial of crusader).
-Age of Conan: Grałem jako PoM, jednak ,,Rosyjska hegemonia" i coraz dziwniejsze pomysły dev'ów (oraz zbliżająca się premiera Aiona). Sprawiły że zakończyłem swoją przygodę w Hyborii.
Ponadto grałem również w:
-FFXI
-EQ2
-Kilka darmowych produkcji (lecz były to naprawde krótkie epizody Smile ).

Z góry dziękuję za czas poświęcony na rozpatrzenie tego podania i pozdrawiam. Liczę że wkrótce będziemy walczyć pod jednym sztandarem :>
Powrót do góry Go down
Verith

Verith


Liczba postów : 45
Age : 35
Registration date : 09/03/2009

Ayamine-Podanie rekrutacyjne. Empty
PisanieTemat: Re: Ayamine-Podanie rekrutacyjne.   Ayamine-Podanie rekrutacyjne. EmptyWto Sie 18, 2009 9:46 pm

Bardzo fajne podanie Smile Jak dla Mnie jesteś przyjęty.
Ale ciekawość mnie żre by zapytać o parę rzeczy.
Bardzo fajny kierunek studiów, mogę wiedzieć gdzie się uczysz? Smile

Kogo znasz z AoC'a? ewentualnie jak nikogo nie poznałeś to o jakim serwerze mówisz? Rothat PL czy Fury EU?

To chyba tyle co bym chciał wiedzieć Smile

Oczywiście Za.

P.S.
Legion na najbliższej Becie (OB która nadal nie wiadomo kiedy konkretnie będzie) prawdopodobnie nie powstanie, ewentualnie założy się o ile sporo osób się pojawi na niej, na co bym jednak nie liczył Smile
20 Września sie jeszcze odezwij na forum byś wiedział do kogo pisać w grze.
Ja o ile nikt nie zajmie nicku to: Verith

Pozdrawiam.
Powrót do góry Go down
Ayamine




Liczba postów : 4
Age : 35
Registration date : 17/08/2009

Ayamine-Podanie rekrutacyjne. Empty
PisanieTemat: Re: Ayamine-Podanie rekrutacyjne.   Ayamine-Podanie rekrutacyjne. EmptySro Sie 19, 2009 4:05 am

Oczywiscie, już wyjaśniam.
Studiuję w PJWSTK (Warszawa), jest to stosunkowo nowy kierunek. Coprawda miałem jeszcze wybór w postaci dziennikarstwa i koreanistyki na UW, ale jakoś postawiłem jednak na zainteresowania Very Happy.

Jeśli o Conana chodzi to grałem na serwerze Fury EU, najpierw byłem członkiem MEH potem byłem w Sarmatii.

Do CB w aionie miałem dostęp i zrobiłem kleryka do 16 lvl'u, jednak to był serwer Azphel (jeśli dobrze spamiętałem nazwę). Dowiedziałem się że gracie na Ariel więc tam założyłem postać od nowa którą miałem raptem 10 lvl.

Pozdrawiam. Wink

P.S. Czy gildia posiada już serwer ventrillo? Jeśli tak to chętnie już bym wpadał czasem posocjalizować się wraz z resztą Wink
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Ayamine-Podanie rekrutacyjne. Empty
PisanieTemat: Re: Ayamine-Podanie rekrutacyjne.   Ayamine-Podanie rekrutacyjne. Empty

Powrót do góry Go down
 
Ayamine-Podanie rekrutacyjne.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Malfecius - Podanie Rekrutacyjne
» AshLord - Podanie Rekrutacyjne
» Style aka Veron ;) - Podanie rekrutacyjne
» Nord >>> Podanie
» Gerdun - Podanie ;]

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Aion C9 :: Witamy na Forum Gildi Circle Of Nine :: Rekrutacja-
Skocz do: