Aion C9
Przenosimy sie na nowe Forum - www.c9aion.pl
Aion C9
Przenosimy sie na nowe Forum - www.c9aion.pl
Aion C9
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Nowe Forum - C9Nowe Forum - C9  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 Style aka Veron ;) - Podanie rekrutacyjne

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Style




Liczba postów : 9
Registration date : 25/02/2009

Style aka Veron ;) - Podanie rekrutacyjne Empty
PisanieTemat: Style aka Veron ;) - Podanie rekrutacyjne   Style aka Veron ;) - Podanie rekrutacyjne EmptyWto Sie 11, 2009 12:18 am

1.Imię: Kamil
2.Wiek: 20
3.Nick w grze: Style/ Veron/ Veronek
4.Klasa postaci: Się zobaczy jeszcze Wink
5.Coś o sobie: Studencik Smile Zajęty od 3 lat niezmiennie przez tę samą kobietę, jeden z (byłych) dowódców C9 na serwerze Rothat. Założyciel forum oraz systemu DKP gildii C9 Smile
6.Typowe godziny grania: 13/14 - 24
7.Dlaczego chcesz do nas dołączyć: Ponieważ znam część osób i wiem że to wspaniali ludzie z którymi zaszczytem jest wspólnie grać/raidować.
8.Czego oczekujesz od C9: Braku Bartisa xD I tego co mi C9 już dało czyli wspaniałej zabawy, wielu godzin spędzonych na wspólnych raidach, wypadach i wszelkiego typu eventach.
9.Jakie masz doświadczenie z grami mmorpg: AoC (3 miesiące), Warhammer (2 miesiące) i wiele darmowych produkcji.

Btw. Nie podoba mi się to forum Very Happy To nie jest sugestia Razz To jest propozycja heh. Wiecie gdzie mnie szukać, jak coś to priv.
Powrót do góry Go down
Saraxos




Liczba postów : 7
Registration date : 19/02/2009

Style aka Veron ;) - Podanie rekrutacyjne Empty
PisanieTemat: Rekrutacja   Style aka Veron ;) - Podanie rekrutacyjne EmptyWto Sie 11, 2009 6:37 am

Witaj Style!
Fajnie ze zdecydowales sie do nas dolaczyc - ponownie Razz
W ten weekend znow gramy razem na beta testach wiec jak masz dostep do wbijaj na server Ariel. PM do Verith/Iga/Isolda
Powrót do góry Go down
 
Style aka Veron ;) - Podanie rekrutacyjne
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Ayamine-Podanie rekrutacyjne.
» Malfecius - Podanie Rekrutacyjne
» AshLord - Podanie Rekrutacyjne
» Andalus - podanie.
» Nord >>> Podanie

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Aion C9 :: Witamy na Forum Gildi Circle Of Nine :: Rekrutacja-
Skocz do: