Aion C9
Przenosimy sie na nowe Forum - www.c9aion.pl
Aion C9
Przenosimy sie na nowe Forum - www.c9aion.pl
Aion C9
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Nowe Forum - C9Nowe Forum - C9  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 Malfecius - Podanie Rekrutacyjne

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Malfecius




Liczba postów : 2
Age : 35
Registration date : 20/08/2009

Malfecius - Podanie Rekrutacyjne Empty
PisanieTemat: Malfecius - Podanie Rekrutacyjne   Malfecius - Podanie Rekrutacyjne EmptyCzw Sie 20, 2009 9:46 am

1.Imię: Kamil
2.Wiek: 21 lat
3.Nick w grze: Malfecius/Maleor
4.Klasa postaci: Gladiator

5.Coś o sobie: Jestem studentem na UW i będę zaczynał 3. rok Prawa. Mieszkam w pięknej i spokojnej okolicy, choć jeden znajomy nazwał to krańcem piekła, a inni złożeczą, że nie można zamówić żadnego fast food'u do domu, oraz mam zabawną elektrownię, która czasami, w najmniej odpowiednich sytuacjach wyłącza prąd Smile Mam młodszą siostrę, tegoroczną maturzystkę. Mam 2 psy, terriera rosyjskiego i rottweilera, które choć to już leciwe staruszki, zachowują się czasem jak szczeniaki Smile

6.Typowe godziny grania: W zależności od dnia. W zeszłym roku na studiach udało mi się wygospodarować dni wolne w tygodniu. Podejrzewam, że w tygodniu byłoby to gdzieś od 19/20-24, a w weekendy to bezpiecznie ujmująć od 15-1

7.Dlaczego chcesz do nas dołączyć: Bo polecił mi ją mój kumpel, który również się zapisał do C9, tak samo jak pokazał mi Aiona Smile

8.Czego oczekujesz od C9: Dobrej zabawy i dojrzałej, przyjaznej atmosfery.

9.Jakie masz doświadczenie z grami mmorpg:
-Age of Conan : Dość krótki epizod z powodu tego, że wziąłem triala, a poza tym gra mi się cięła strasznie, jednakże udało mi się jakoś Ranger'em wyjść z tej początkowej wyspy i porobić trochę q w Stygii.

-Warhammer Online : Grałem 4 miesiące, choć ciągle zmieniałem strony. Raz to grałem Marauderem, raz Warrior Priest'em, ale ostatecznie skończyło się na Tierze 2 z Discipline of Khaine.

-World of Warcraft : Tu jest ze mną dość dziwnie, gdyż grałem od czasu Vanilla WoW'a, jednakże i tu i od wejścia TBC, i WotLK'a nie byłem na żadnym raidzie, bo nie zawsze miałem wtedy czasu na to jak i kasę na pre-paidy. Tak czy siak zakończyłem jako Priest na 72-gim.

-Final Fantasy XI : Krótki epizod grania jako Black Mage, jeszcze przed wyjściem dodatków do tej gry.

-Guild Wars : W sumie bardzo się w to angażowałem. Miałem Elementaliste/Nekromantę. Jednakże pozostało to w mrokach dziejów i już nawet nie pamiętam gdzie tam doszedłem.

Czyli jakby nie patrzeć z takim raidowym PvE jestem zielony jak trawa, jednakże mam nadzieje, że będzie mi dane nabrać doświadczenia z tą gildią Smile
Powrót do góry Go down
Verith

Verith


Liczba postów : 45
Age : 35
Registration date : 09/03/2009

Malfecius - Podanie Rekrutacyjne Empty
PisanieTemat: Re: Malfecius - Podanie Rekrutacyjne   Malfecius - Podanie Rekrutacyjne EmptyCzw Sie 20, 2009 10:14 am

Kolejne fajne podanko Smile

Jak najbardziej Za. Smile
Tak samo jak Kolega, najlepiej 20 września sie odezwij na forum i/lub już w grze do Mnie - najpewniej Nick Verith jak nikt nie zajmie Razz

Zatem osobiście mogę na dzień dzisiejszy życzyć, że znajdziesz to czego szukasz Smile

Pozdrawiam,
Verith
Powrót do góry Go down
 
Malfecius - Podanie Rekrutacyjne
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» AshLord - Podanie Rekrutacyjne
» Ayamine-Podanie rekrutacyjne.
» Style aka Veron ;) - Podanie rekrutacyjne
» Nord >>> Podanie
» Gerdun - Podanie ;]

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Aion C9 :: Witamy na Forum Gildi Circle Of Nine :: Rekrutacja-
Skocz do: